Filtry do wody

Wykorzystując technologię Melt Blown produkujemy polipropylenowe (bez żadnych domieszek) wkłady filtracyjne do wody. Unikalny proces produkcji oparty jest na technologii rozdmuchiwania roztopionego granulatu polipropylenowego z dużą prędkością zbliżoną do prędkości dźwięku za pomocą dysz, w wyniku czego włókna osadzają się losowo i są sprasowywane w filtry w kształcie walców.

Zastosowanie produktu

Wkłady usuwają zanieczyszczenia mechaniczne takie jak: rdza, piasek, zawiesiny, muł oraz inne zanieczyszczenia mechaniczne. Jednoetapowy proces produkcji w sposób ciągły wytłacza i termicznie wiąże czyste mikrowłókna polipropylenowe w element filtracyjny.

Filtry do wody

JAKOŚĆ NASZYCH FILTRÓW


Wszystkie nasze wyroby spełniają standardy filtracji wymagane przez WQA (Wer Quality Association). Badania filtracji prowadzimy zgodnie z normą – British standard 1997, 2005, GOST, 1993.


ZAMÓW TERAZ

Filtry do wody wyprodukowane w Polsce


Dysponujemy własnym nowoczesnym parkiem maszynowym, liniami produkcyjnymi oraz przyzakładowym laboratorium badającym każdą partię fitrów udostępnianą do sprzedaży. Jako odpowiedzialny, wiarygodny producent przykładamy ogromną wagę do jakości i na bieżąco monitorujemy optymalne właściwości i klasy wkładów filtracyjnych, co gwarantuje, ochronę, komfort skutecznej eliminacji niepożądanych cząsteczek.Charakterystyka produktów:

• średnica wewnętrzna: 28 mm (1,1”);
• klasy filtracji: 1μ; 5μ; 10μ; 20μ;
• średnice zewnętrzne: 50 – 120 mm (2 – 4,7”);
• długość max: 1270 mm (50”);
• wersje bakteriobójcze i eliminujące mikroby – z dodatkiem nanocząsteczek srebra;
• wersje z węglem aktywnym – z cząsteczkami węgla aktywnego.

ZADZWOŃ TERAZ
polski